Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty.
Życzymy Wam, abyście z uśmiechem, optymizmem i umysłami pełnymi wiedzy zasiedli do swoich testów.
Oby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom i zapewniły możliwość realizacji dalszych życiowych planów.
Uwierzcie we własne siły i możliwości!
Powodzenia!